zwroty

  

ZWROTY

Możesz zwrócić kupione u nas produkty w ciągu 14 dni od momentu ich otrzymania. 

Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą mieć wszystkie metki i zawieszki.

Aby dokonać zwrotu musisz w ciągu 14 dni od otrzymania produktu, wysłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy (np. wypełniając nasz FORMULARZ ZWROTU). Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • mailem na adres kontakt@potrzebne.pl a następnie w ciągu 14 dni odesłać do nas zwracany produkt na adres: Potrzebne Monika Krogulska, ul. Karpacka 12c, 04-541 Warszawa.
  • wysłać wypełniony formularz razem ze zwracanym produktem na adres: Potrzebne Monika Krogulska, ul. Karpacka 12c, 04-541 Warszawa.

Nie przyjmujemy zwrotu produktów wysłanych do nas za pobraniem.

Zwrotu należności za odesłany produkt dokonamy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki w taki sam sposób w jaki została dokonana płatność lub bezpośrednio na konto klienta wskazane na formularzu. 

 

Swoje zamówienie możesz zwrócić za darmo za pośrednictwem paczkomatów Inpost. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości napisz do nas na adres kontakt@potrzebne.pl a my wyślemy Ci etykietę zwrotną gotową do wydrukowania i naklejenia na paczkę. Pamiętaj, że na poinformowanie nas o chęci zwrotu masz 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

 

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić zakupiony u nas produkt na inny napisz do nas na adres kontakt@potrzebne.pl i razem ustalimy szczegóły. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl