o nas

Cześć,

Nazywam się Monika Krogulska, jestem właścicielką marki POTRZEBNE. Stworzyłam ją jako mój wyraz sprzeciwu i buntu wobec zjawiska fast fashion. Chcę pokazywać, że da się produkować ubrania zupełnie inaczej, w oparciu o zasady zero waste i gospodarki cyrkularnej. W tworzeniu wszystkich produktów szczególną uwagę zwracam na:

  • materiały, którym dajemy kolejną szansę. Takie, które już kiedyś miały swoją funkcję lub zostały przez nas uratowane przed wyrzuceniem - bo na świecie jest bardzo dużo tekstyliów i nie chcemy tworzyć nowych. Z tych pochodzenia naturalnego powstają ubrania. Z syntetycznych (bo takie też czasem do nas trafiają) szyjemy akcesoria.
  • wygodę i uniwersalność - bo takie ubrania stają się ulubionymi, chce się w nich chodzić najczęściej i używać jak najdłużej. 
  • bycie fair w stosunku do naszych współpracowników, klientów i planety na której żyjemy - bo wszyscy zasługujemy na szacunek. 
  • unikalność - wszystkie nasze produkty powstają w maksymalnie kilku egzemplarzach, a i te najczęściej różnią się detalami.

 

Zapraszam Cię do mojego świata ubrań i akcesoriów z historią. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej działalności lub chcesz by nadać drugie życie Twoim ubraniom (czy innym materiałom, które masz) napisz do mnie na adres kontakt@potrzebne.pl lub zajrzyj na bloga, IG albo FB.

Wszystkie rzeczy szyjemy, przerabiamy i naprawiamy w Warszawie i okolicach.

 

Monika Krogulska 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl