historia zapisana w Waszych ubraniach
10.jpg


Bardzo nas cieszą wszystkie prośby o przeróbki i naprawy Waszych rzeczy. To znaczy, że podobnie patrzymy na świat. Chcemy by to co już macie służyło Wam jak najdłużej i odpowiadało na Wasze potrzeby. By cieszyło oczy i przypominało wszystkie dobre chwile, które razem spędziliście.

To Wy odpowiadacie za historię swoich ubrań, my zajmujemy się zmianą ich formy kiedy dotychczasowa przestaje spełniać swoją funkcję. Zawsze robimy to z wielką starannością i zaangażowaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

W tym miejscu będziemy pokazywać efekty naszych indywidualnych realizacji, zaglądajcie i oglądajcie :)sukienki dziecięce

Obydwie zostały uszyte z koszul, w których kiedyś pewna Mama chodziła do pracy. Czasy trochę się zmieniły, koszule wylądowały na dnie szafy i przy okazji porządków zostały odnalezione. Sukienki uszyliśmy z zapasem, tak by posłużyły dłużej niż jeden sezon. A gdy nowa właścicielka z nich wyrośnie będzie je można jeszcze przerobić na spódnice.
spódnica z rodzinną historią
To był kawałek materiału służący kiedyś jako obrus w domu naszej klientki. Był świadkiem wielu spotkań i rozmów. A po jakimś czasie trafił do szuflady na obrusy i leżał tam i leżał. Gdy klientka zobaczyła nasze spódnice odezwała się do nas z prośbą by uszyć dla niej taką właśnie z tego obrusa. Tak powstała spódnica nr 20. Wyszła zjawiskowo. My do tej pory jesteśmy nią oczarowani. A Klientka podarowała spódnicę swojej Mamie. Doszły nas słuchy, że Mama jest zachwycona.

bluzka po Tacie

To nie jest efekt indywidualnego zamówienia bo bluzka jest moja ale bardzo chciałam Wam ją pokazać. Mam do niej ogromny sentyment i zawsze się cieszę gdy mam ją na sobie. Powstała jako prototyp, a uszyta została z koszuli mojego Taty. Jak się dowiedział o moim pomyśle na firmę i przerabianie ubrań zrobił przegląd swojej szafy i oddał mi wszystkie swoje koszule z poprzecieranymi kołnierzykami i mankietami bo "może na coś Ci się przydadzą". Przydają się bardzo. Dziękuję Tato.spódnica z sukienki

Dzieci bardzo szybko rosną, zwłaszcza te najmniejsze. A ich ubrania zdecydowanie za szybko robią się za małe. Jako rodzice często mamy swoje ulubione ubrania naszych dzieci. Gdy dzieci już z nich wyrosną z nostalgią patrzymy na małe ubranka, w które kiedyś się mieściły.
Tak było z tą spódnicą. Do niedawna była to maleńka sukienka dla dziewczynki w wieku 3-6 miesięcy. Jedna z ulubionych sukienek jej Mamy. Za szybko zrobiła się za mała więc zaproponowaliśmy jej przemianę.
Na szczęści sukienki dziecięce szyte są z takiej ilości materiału, że można je przerobić na spódnice, które posłużą dużo dłużej. Zwłaszcza gdy wszyje się regulowaną gumkę w pasek. Teraz powinna posłużyć swojej właścicielce jeszcze co najmniej rok.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl