galeria kurtek
kurtka z obrusa

Nie piszę, że szyjemy kurtki tylko tworzymy. I nie przesadzam. Każda z nich jest unikatową sztuką. Nie ma dwóch takich samych. Każda powstaje dzięki temu, że w moje ręce trafia materiał: wełna, bawełna, len lub ich miks i widzę w nim potencjał na kurtkę. Dobieram dodatki, inne materiały, podszewkę, suwak, konsultuję z Wami. Następnie wszystko trafia do Pani Natalii, która jest naszą kurtkową specjalistką. Ona prasuje, kroi, podkleja, obszywa, zszywa. Na dodatek plecie cudowne zawieszki, dzięki którym możecie odwiesić kurtkę na haczyk. 

Żeby zamówić kurtkę dla siebie zajrzyjcie do artykułu obok pt. tworzymy kurtki - tam znajdziecie dostępne materiały i wszystkie potrzebne informacje lub po prostu napiszcie do mnie na adres kontakt@potrzebne.pl

 

A tu możecie obejrzeć wszystkie kurtki, które do tej pory stworzyliśmy:

 

 

Kurtka nr 6:

Dwa kupony wełny, którą właścicielka dostała jeszcze od babci. W środku bordowa podszewka by jesień była weselsza.

 

 

 

Kurtka nr 5:

Bawełniana narzuta i gruby len we wnętrzu stójki idealnie do siebie pasują.

 

 

Kurtka nr 4:

Gruba bawełna, która długi czas czekała na swoją szansę w szafie na warszawskim Mokotowie w połączeniu z brązowym sztruksem to jest zdecydowanie to.

 

 

 

Kurtka nr 3:

Kiedyś była zasłoną, teraz mieszka w Irlandii i zwiedza świat.

 

 

 

Kurtka nr 2:

Bawełna i len w bardzo ciekawym połączeniu. Ten materiał miał być płaszczem ale jego właścicielka podobny płaszcz kupiła i postanowiła oddać tę tkaninę na lokalnej grupie sąsiedzkiej w zamian za warzywa na leczo. Oczywiście wykorzystałam sytuację :) materiał trafił w moje ręce i od razu wiedziałam, że będzie z niego kurtka. Jest lekka i miękka. Jak wygodna bluza, którą można się otulić.

 

kurtka nr 2 bawełna i len

 

kurtka nr 2

 

Kurtka nr 1:

prototyp - moja kurtka z bawełny, która miała zostać torbą ale plany się zmieniły.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl